Переваги кондиціонерів Idea

 • 22 декабря 2020 17:09:46
 • Отзывов: 0
 • Просмотров: 417
 • 0

Надійність, комфорт, доступна ціна — все це про кондиціонери Idea. Кліматична техніка для житлових і громадських будівель створена на основі передових технологій, з використанням якісних матеріалів і комплектуючих від перевірених постачальників.

Хто виробляє кондиціонери Idea

Кондиціонери Idea — основна продукція інжинирингової компанії IDEA Engineering Limited, заснованої в 2007 році в Гонконгу. Китайський бренд швидко завоював популярність і став масово постачати кліматичну техніку в країни СНД і Східної Європи, а не тільки на внутрішній ринок.

Кредо Idea — створення передового обладнання за доступними цінами. Компанія постійно розробляє нові моделі кондиціонерів приватного, промислового і напівпромислового призначення у власному дослідницькому центрі. Для збирання техніки використовуються найбільші виробничі бази, найкращі матеріали, а також комплектуючі від найкращих виробників холодильної, вентиляційної та кондиціонувальної техніки. Наприклад, для створення кондиціонерів використовуються компресори Hitachi, Mitsubishi, Toshiba, Matsushita та Copeland.

Idea робить ставку на інновації та якість — кліматична техніка цієї компанії встигла добре себе зарекомендувати. Надійні китайські кондиціонери використовуються для обслуговування приватних квартир і будинків, а також ресторанів, готелів, медичних установ, офісних будівель і безлічі інших об'єктів.

Які бувають кондиціонери Idea

Всі кондиціонери Idea можна розділити на три групи:

 • для житлових приміщень;
 • напівпромислові;
 • промислові.

Кондиціонери Idea для житлових приміщень

Кондиціонери Idea для житлових приміщень бувають роздільні та інверторні. Всі вони відносяться до спліт-систем, тобто складаються з внутрішнього й зовнішнього блоків. Найчастіше їх встановлюють у квартирах і приватних будинках. Головні переваги кондиціонерів для житлових приміщень — невеликі розміри та низький рівень шуму.

Компресор і вентилятор охолоджування у них розташовані у «вуличному» блоці кондиціонера. Саме вони виробляють найбільше шуму, тому виводяться на зовнішню стіну будівлі. Між зовнішнім і внутрішнім блоками перекачується теплоносій фреон.

Роздільні кондиціонери — моделі з компресором фіксованої потужності. Вони починають працювати, коли температура в приміщенні відрізняється від заданої на 1-2 градуси. Коли повітря досить прогріється або охолоне, вони вимикаються.

Інверторні кондиціонери — пристрої з компресором змінної потужності. Вони не вимикаються повністю, а працюють зі змінною швидкістю. Плюс такого підходу — відсутність різких перепадів температури й економія електроенергії.

Напівпромислові кондиціонери Idea

Напівпромислові кондиціонери Idea діляться на спліт та мульті-спліт системи. Всі вони призначені для об'єктів малого бізнесу або будівель середнього розміру, наприклад, банків, ресторанів і невеликих торгових центрів.

У цій категорії Idea пропонує інверторні касетні, стельові та канальні внутрішні блоки.

Касетні внутрішні блоки встановлюються на стелі. Вони складаються з великого монтажного блоку, який «втоплюється» в стелю, і декоративної панелі входу-виходу повітря. Повітря розподіляється відразу в чотирьох напрямках, нахил потоку можна регулювати.

Стельові внутрішні блоки (вони ж універсальні або консолі) можуть монтуватися на стелі або стіні. Вони поширюють повітря тільки в одному напрямку, який можна регулювати.

Канальні внутрішні блоки можна встановити приховано — в приміщенні буде видно тільки решітки повітроводів. Вони підходять для малогабаритних котеджів, торгових центрів і кафе. Ефективно подають повітря на великі відстані й діляться на дві групи:

 • середнього статичного тиску — для повітроводів 3,7метра.
 • високого статичного тиску — для повітроводів 8-14 метрів.

Системи спліт — зв'язка з одного зовнішнього й одного внутрішнього блоку. Системи мульти-спліт з'єднують кілька внутрішніх блоків з одним «вуличним». Іноді зовнішніх блоків теж буває кілька.

Всі напівпромислові кондиціонери Idea інверторні, тобто постійно підтримують задану температуру й економно витрачають електроенергію (на рівні класу «B» і вище).

Промислові кондиціонери Idea

Промислові кондиціонери Idea — це системи з прямим випарником і системи вентиляції.

Системи з прямим випарником збираються з компонентів напівпромислових і побутових кондиціонерів. Вони збираються в єдину мережу, забезпечуючи відповідний мікроклімат в приміщеннях з різними умовами.

Системи вентиляції — це приточно-витяжні установки, нагнітачі повітря та зовнішні компресорно-конденсаторні установки. У них великий діапазон продуктивності, зазвичай передбачаються функції очищення та підігріву повітря.

Промислові кондиціонери можуть використовуватися в різних приміщеннях — виробничих, адміністративних, складських, житлових. Вони забезпечують безперервну подачу чистого свіжого повітря потрібної температури або підтримання заданих кліматичних умов за принципом побутових кондиціонерів.

Чим хороші кондиціонери Idea

Кондиціонерів Idea багато — можна підібрати техніку для обслуговування будь-яких будівель і приміщень. У кожній категорії є кілька моделей з різним функціоналом, наприклад, розширеним температурним діапазоном або підключенням по Wi-Fi.

Всі кондиціонери Idea:

 • надійні;
 • безпечні;
 • легко монтуються;
 • доступні за вартістю.

Вони відрізняються поліпшеною продуктивністю й енергоспоживанням класу А +++, підтримують приємний мікроклімат і в спеку, і в холоди. У них сучасний стильний дизайн і міцний корпус, що легко відкривається для доступу до фільтрів.

Система фільтрації заснована на технології «холодна плазма». Фільтри такого типу знищують бактерії та мікроби через вплив іонів срібла. Також в них осідають димові домішки, сторонні запаху та дрібні частинки алергенів, що знаходяться в повітрі.

Щоб вибрати та встановити відповідний кондиціонер Idea, звертайтеся в «СКВ». Компанія забезпечує будь-яке техобслуговування — як гарантійне, так і післягарантійне. Користуйтеся якісною сучасною технікою за доступними цінами — вибирайте кондиціонери Idea!

 

Нові надходження