Про нас

Приватне підприємсто «Системи кондиціювання та вентиляції» -надає широкий спектр послуг і товарів в області систем мікроклімату. Ми успішно працюємо на ринку кліматичної техніки і зарекомендували себе як надійний партнер, що динамічно розвивається.

Встановлені нами системи вентиляції та кондиціонування вирішать для Вас проблеми обміну та фільтрації повітря, подарують влітку прохолоду, а взимку - тепло. Обов'язково в роботі враховується естетичний аспект. Всі канали та повітроводи приховані від очей і не порушують гармонію інтер'єру. Внутрішні блоки кондиціонерів мають елегантний дизайн і органічно виглядають в будь-якому приміщенні.


Ми пишаємось


Наше підприємство створене в 2002 році. Підприємство займається продажем, монтажем, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням та ремонтом кондиціонерів та вентиляційної техніки. Приватне підприємство «Системи кондиціювання та вентиляції» виконувало роботи для таких замовників:


Наші клієнти


НУ «Львівська політехніка», ВАТ «Львівобленерго»,ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», ВАТ "Укртранснафта" Управління зв"язку філії МН "Дружба", ВАТ " Укртелеком " ,Державне територіально-галузеве об"єднання "Львівська залізниця", ДП НЕК "Укренерго", ВАТ "Дрогобицький долотний завод", ТзОВ «СофтСерв», ТОВ «Бізнес центр «Український капітал», та багато інших.

Системи кондиціонування повітря представлені всесвітньо відомими торговими компаніями та брендами: COOPER&HUNTER, TOSOT, MIDEA, IDEA, AUX, DAIKIN, LG, PANASONIC, CARRIER, MITSUBISHI HEAVY, MITSUBISHI Electric та ін. Ми постійно стежимо за останніми розробками наших партнерів і завжди пропонуємо продукцію, яка відповідає останньому «слову техніки».
Ми пропонуємо широкий вибір устаткування для систем припливно-витяжної та загальнообмінної вентиляції таких фірм, як ASYS, Systemair, WOLF, Soler & Palau, Remak, Ostberg.

Ми пропонуємо вам співпрацю в облаштуванні Ваших приміщень системами кондиціювання та вентиляції. А саме продаж та встановлення кондиціонерів усіх систем в побутові приміщення (офіс та офісні центри, квартири ), технологічні приміщення (серверні, комутаційні, холодильні камери, та спец. призначення), комплексне вирішення проблем вентиляції та кондиціювання в закладах громадського харчування (ресторанах, кофе, столових) та гарантійне и технічне обслуговуання вентиляційних систем та кондиціонерів. Ми бажаємо, щоб Наша співпраця була плідною та принесла хороші результати. Чекаємо Ваших дзвінків та замовлень.
Наші клієнти

Нові надходження