Про нас

Приватне підприємсто «Системи кондиціювання та вентиляції»  -надає широкий спектр послуг і товарів в області систем мікроклімату. Ми успішно працюємо на ринку кліматичної техніки і зарекомендували себе як надійний партнер, що динамічно розвивається.
            Встановлені нами системи вентиляції та кондиціонування вирішать для Вас проблеми обміну та фільтрації повітря, подарують влітку прохолоду, а взимку - тепло. Обов'язково в роботі враховується естетичний аспект. Всі канали та повітроводи приховані від очей і не порушують гармонію інтер'єру. Внутрішні блоки кондиціонерів мають елегантний дизайн і органічно виглядають в будь-якому приміщенні.


Наше підприємство  створене в 2002 році. Підприємство займається продажем, монтажем, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням та ремонтом кондиціонерів та вентиляційної техніки. Приватне підприємство «Системи кондиціювання та вентиляції» виконувало роботи для таких замовників:

Наші клієнти


НУ «Львівська політехніка», ВАТ «Львівобленерго»,ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», ВАТ "Укртранснафта" Управління зв"язку філії МН "Дружба", ВАТ " Укртелеком " ,Державне територіально-галузеве об"єднання "Львівська залізниця", ДП НЕК "Укренерго", ВАТ "Дрогобицький долотний завод",  ТзОВ «СофтСерв», ТОВ «Бізнес центр «Український капітал», та багато інших.Системи кондиціонування повітря представлені всесвітньо відомими торговими компаніями та брендами: COOPER&HUNTER, TOSOT, MIDEA, IDEA, AUX, DAIKIN, LG,  PANASONIC, CARRIER, MITSUBISHI HEAVY, MITSUBISHI Electric та ін. Ми постійно стежимо за останніми розробками наших партнерів і завжди пропонуємо продукцію, яка відповідає останньому «слову техніки».  
Ми пропонуємо широкий вибір устаткування для систем припливно-витяжної та загальнообмінної вентиляції таких фірм, як ASYS, Systemair, WOLF, Soler & Palau, Remak, Ostberg.


Ми пропонуємо вам співпрацю в облаштуванні Ваших приміщень системами кондиціювання та вентиляції. А саме продаж та встановлення кондиціонерів усіх систем в побутові приміщення (офіс та офісні центри, квартири ), технологічні приміщення (серверні, комутаційні, холодильні камери, та спец. призначення), комплексне вирішення проблем вентиляції та кондиціювання в закладах громадського харчування  (ресторанах, кофе, столових) та гарантійне и технічне обслуговуання вентиляційних систем  та кондиціонерів. Ми бажаємо, щоб  Наша співпраця була плідною та принесла хороші результати.  Чекаємо Ваших дзвінків та замовлень.

Нові надходження