Особливості та переваги кондиціонерів Midea

 • 01 июня 2020 12:25:03
 • Отзывов: 0
 • Просмотров: 840
 • 0

У 2019 компанія Midea була названа найбільшим виробником побутової техніки в Китаї. Побутове і промислове кліматичне обладнання — основна продукція Майдіа. Китайські кондиціонери представлені широким модельним рядом, продаються по всьому світу та встигли завоювати популярність користувачів.

Коли з'явилися кондиціонери Midea

Майду випустила перший побутовий кондиціонер в 1985 році, і з того часу цей тип товарів залишається для компанії основним. У 1999 році в виробництво було запущено також напівпромислові та промислові кондиціонери.

Кондиціонери Midea давно вийшли на міжнародний ринок, але під власним ім'ям продаються лише недавно. Велика частина продукції продавалася за ліцензіями OEM і ODM. Це означає, що обладнання розроблялося та вироблялося в Китаї, але на внутрішніх ринках його продавали під іншими торговими марками. Крім того, продукція майду відома під дочірніми брендами, наприклад, Toshiba та MDV.

Особливості кондиціонерів Midea

Майдіа розробляє кондиціонери для всіх цінових сегментів, тому продукція компанії доступна найширшому колу користувачів. При цьому всі пристрої робляться максимально економічними, зручними й естетичними.

Компанія випускає кілька базових лінійок кондиціонерів. У кожній лінійці є кілька моделей, що відрізняються «начинкою». Це можуть бути фільтри для очищення повітря, модулі для управління за допомогою Wi-Fi, особливі теплообмінники з антибактеріальним покриттям. Деякі кондиціонери можуть працювати в турбо-режимі, підтримують рівномірний розподіл охолодженого повітря між підлогою та стелею. Вони можуть осушувати або зволожувати повітря, включати різні режими в залежності від часу доби або заздалегідь обраної програми.

Головна особливість кондиціонерів Midea в тому, що можна підібрати техніку практично з будь-якою комбінацією додаткових можливостей. Якщо якісь функції в кондиціонері не потрібні, достатньо підібрати аналог без них і не переплачувати.

Крім того, кондиціонери Майдіа легко відремонтувати — компанія поставляє достатню кількість запасних частин і деталей в усі сертифіковані сервісні центри.

Які кондиціонери виробляє Midea

Майдіа випускає техніку на будь-який смак. Можна підібрати компактний недорогий кондиціонер на одну кімнату, «просунутий» побутовий варіант з безліччю корисних функцій або потужну промислову систему.

Побутові кондиціонери Midea діляться на:

 1. Спліт-системи ON/OFF — базові кондиціонери, що складаються із зовнішнього та внутрішнього блоку. Усередині системи циркулює холодоагент, який поступово виводить тепло на вулицю і охолоджує повітря у внутрішньому блоці. Коли повітря в кімнаті досягає потрібної температури, спліт ON/OFF відключається. Коли повітря знову нагрівається, кондиціонер запускається і продовжує роботу. Його головна перевага — доступна вартість.
 2. Інверторні спліт-системи — покращена версія систем ON/OFF. Така техніка коштує трохи дорожче, але набагато економніше витрачає електроенергію. До неї встановлюється компресор змінної потужності, який постійно підтримує задану температуру, й рідко працює на повну потужність. Інверторна спліт-система не допускає перепаду температур на кілька градусів і працює тихіше за спліт-систему ON/OFF.
 3. Мобільні кондиціонери — рішення для кімнат, в яких складно або неможливо встановити стаціонарну кліматичну техніку. Це компактні моноблоки, які не потрібно монтувати на стіну або стелю. У них є коліщатка, за допомогою яких обладнання легко перевозити між приміщеннями. Якщо прилад працює на охолодження, трубу для виведення теплого повітря потрібно виводити в вікно.
 4. Віконні кондиціонери — найбільш компактні та прості в установці моделі. Вони вставляються в кватирку, відповідне маленьке вікно або невеликий отвір в стіні. «Форточники» більш гучні, ніж інші види побутових кондиціонерів, але найдоступніші.


Комерційні кондиціонери Midea діляться на:

 1. Промислові кондиціонери — більше десяти видів кліматичних систем для великих приміщень. Наприклад, їх використовують в офісних будівлях і торгових центрах, магазинах, на складах.
 2. Мультиспліт-системи — кондиціонери-«конструктори», в яких може бути будь-яка кількість внутрішніх і зовнішніх блоків. Такі системи розраховані відразу на кілька приміщень, причому в кожному можуть підтримувати свій температурний режим.
 3. Компресорно-конденсаторні блоки — особливий тип недорогих зовнішніх блоків. У них є компресор і конденсатор, але немає власної системи охолодження.

Крім того, компанія виробляє теплові насоси. З їх допомогою можна регулювати температуру в приміщеннях, обігрівати воду (наприклад, в басейні і системі гарячого водопостачання).

Переваги кондиціонерів Midea

За 35 років фахівці Майдіа встигли отримати великий досвід у створенні та виробництві якісної кліматичної техніки. Щороку компанія додає до свого каталогу нові моделі кондиціонерів, при розробці яких враховується досвід експлуатації їх попередників.

Midea прагне робити кожен новий кондиціонер кращим, функціональнішим і надійнішим. Компанія пропонує нові рішення у всіх сегментах, продовжуючи випускати техніку економ, мідл- і преміум класу. Працюючи з великими виробниками техніки (наприклад, Xiaomi), Майдіа постійно розробляє і впроваджує нові рішення для того, щоб користувачі отримували найкращі кондиціонери за оптимальну ціну.

 

Нові надходження