Notice: Undefined index: faq_name in /home/skv00/skv.lviv.ua/www/system/storage/modification/catalog/controller/information/information.php on line 42Послуги встановлення кондиціонерів у Львові

Послуги

Приватне підприемство «Системи кондиціювання та вентиляції» (ПП «СКВ») проводить монтаж та пуско-наладочні роботи кондиціонерів та систем вентиляції ** :

  • Вартість стандартного монтажу побутових кондиціонерів ( з матеріалами, фреонова магістраль до - 3 м) :

7 000 – 9 000 – 12 000 Btu - 2 600 грн. - 2 800 грн.
18 000 – 24 000 – 30 000 Btu - 3 000 грн. - 3 300 грн.

  • Вартість монтажу напівпромислових кондиціонерів визначається в залежності від потужності використаного обладнання, довжини фреонової магістралі та складності монтажу.

Ми проводимо гарантійне, після гарантійне та технічне обслуговування обслуговування кондиціонерів різних типів (побутових, напівпромислових та промислових) систем кондиціювання та вентиляції ** :

  • Вартість технічного обслуговування побутових кондиціонерів – 380 грн.
  • Вартість технічного обслуговування напівпромислових кондиціонерів – 480 грн.

Приватне підприемство «Системи кондиціювання та вентиляції» (ПП «СКВ») займається розрахунком потужностей та проектуванням систем кондиціювання та вентиляції ** .

** Вартість проектування, монтажу та технічного обслуговування систем вентиляції визначається в індивідуальному порядку.

Наше підприємство створене в 2002 році. Підприємство займається продажем, монтажем, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням та ремонтом кондиціонерів та вентиляційної техніки. Приватне підприємство «Системи кондиціювання та вентиляції» виконувало роботи для таких замовників:

Наші клієнти

НУ «Львівська політехніка», ВАТ «Львівобленерго»,ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України», ВАТ "Укртранснафта" Управління зв"язку філії МН "Дружба", ВАТ " Укртелеком " ,Державне територіально-галузеве об"єднання "Львівська залізниця", ДП НЕК "Укренерго", ВАТ "Дрогобицький долотний завод", ТзОВ «СофтСерв», ТОВ «Бізнес центр «Український капітал», та багато інших.Системи кондиціонування повітря представлені всесвітньо відомими торговими компаніями та брендами: COOPER&HUNTER, TOSOT, MIDEA, IDEA, AUX, DAIKIN, LG, PANASONIC, CARRIER, MITSUBISHI HEAVY, MITSUBISHI Electric та ін. Ми постійно стежимо за останніми розробками наших партнерів і завжди пропонуємо продукцію, яка відповідає останньому «слову техніки».

Наші клієнти

Нові надходження