• Кондиціонер інверторний Midea "Blanc DС" MSMA-09HRDN1-Q ION

При розробці серії Blanc, інженери Midea об'єднали стильний дизайн, інноваційні технології та доступну ціну при високій якості.

Мінімалістичне оформлення і плавні форми внутрішнього блоку Midea Blanc підійдуть для будь-якого інтер'єру. Оригінальний рельєф бічних сторін блоку нагадує формою морську хвилю. А стильний зовнішній блок Midea Blanс говорить про ретельно продуманої дизайн-концепції серії.


Self-Cleaning

Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзізакриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентіліруя і підсушуючитеплообмінник.

Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Режим осушення

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

DC inverter

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Працюючий на повну потужність компресор інверторного кондиціонера швидко установливает задану температуру в приміщенні. Потім потужність регулюється в залежності від зовнішньої (вуличної) температури і температурних змін всередині приміщення. Таким чином, задана температура підтримується з високою точністю. Компресор при наближенні до заданої темпрературе поступово знижує потужність і при її досягненні, продовжує працювати з мінімальною швидкістю (потужністю), і якщо немає великих теплопритоков, для економії електроенергії вимикається через 5 хвилин.


Компресори неінверторних кондиціонерів не можуть міняти свою продуктивність (частоту оборотів обертання ротора двигуна, а слідчо, і потужність) і працюють для підтримки заданої температури циклічно, з чергуванням циклів включення - виключення, що не може забезпечити високу точність і «плавність» регулювання температури, а також негативно впливає на життєвий ресурс компресора.

Сучасні електронні технології та розвиток ринку напівпровідникових компонентів дозволили забезпечити системи управління інверторних компресорів керуючими процесорами, які формують максимально «плавні» криві струму і потужності, оптимізують

«Розгортку» керуючих імпульсів таким чином, щоб мінімізувати енергоспоживання і «згладити» перехідні моменти.

Діапазон робочих зовнішніх температур
Режим охолодження-15...+50°C
Режим обігріву-15...+30°C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф:220/50/1
Потужність, кВтОхолодження:0.4...2.64Нагрів:0.5...2.93
Потужність споживання, кВтОхолодження:0.1...1.24Нагрівання:0.12...1.24
Витрати повітря, м3/год.490...270
Рівень шуму, дБ39...29
Габаритні розміри (ШхВхГ), ммБез упаковки:715x285x205В упаковці:780x360x285
Вага, кгВага нетто:7Загальна вага:9
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
КомпресорGMCC ROTARY
ФреонТип фреону:R410AВага фреону, кг:0,80
Електроживлення, В/Гц/Ф220/50/1
Витрати повітря, м3/год.1800
Діаметр труб, ммДля рідини:6.35(1/4")Газова:9.52(3/8")
Макс. довжина магістралі, м25
Рівень шуму, дБ55
Макс. перепад висот, м10
Габаритні розміри (ШхВхГ), ммБез упаковки:700x555x300В упаковці:900x585x345
Вага, кгВага нетто:25Загальна вага:28
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано      Добре

Кондиціонер інверторний Midea "Blanc DС" MSMA-09HRDN1-Q ION

  • Виробник: MIDEA
  • Модель: MSMA-09HRDN1-Q ION
  • Наявність: Є в наявності
  • 12460 грн.

Рекомендовані

Наші клієнти
Наші бренди
Оставить отзыв  ↓
 
8отзывов
0ответов
8оценок
100%8 положительных
38 
Полезность отзывов
0голосов
0 
 
 

Разом вигідніше

+
=
Економія: 280 грн.
14860 грн.