Економічний режим

Економічний режим (Еко-режим). Кондиціонер підтримує в приміщенні температуру повітря + 24 ° С з мінімальним шумом і споживанням електроенергії.Мотор DC inverter внутрішнього блоку

У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.


                          Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Wi-Fi Control
Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити додаток для смартфона за допомогою QR-кодів знаходяться в інструкції користувача.

Можливості програми:

 •  Діагностика як інверторних спліт-систем, так і мультізональних систем;
 • Типові методики усунення виявлених несправностей на підставі кодів помилок, які видаються системою (навігація по кодам помилок);
 • Можливість надіслати електронною поштою фрагмент отриманої сервісної інструкції з рішенням;
 • Можливість перевірки термодатчиків і датчиків тиску на відповідність показань номінальним значенням.

  Турбо режим

  Функція «Turbo» - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.


  Температурна компенсація

  Функція температурної компенсації усуває різницю температур між підлогою та стелею шляхом змішування різних шарів повітря. Працюючи на охолодження, система занижує температуру виходить потоку повітря. Внаслідок цього час на охолодження приміщення скорочується, а більш холодний струмінь компенсується поднимающимся теплим повітрям шляхом перемішування. Таким чином відбувається компенсація температур і вирівнюється загальна температура в приміщенні. Значення встановлено виробником і становить 2оС.

  Детектор витоку фреону

  Детектор витоку фреону – електронна функція, яку здійснює головний модуль керування та самодіагностіки кондиціонера. Датчик температури хладогенту, що встановлений на випарнику, визначить момент «перегріву» хладону на вході у випарник, та процесор висвітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блоку.  Це означає необхідність звернення до сервісного центру, фахівця, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.


  Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

  Low Ambient Cooling

  Низько-температурний (всесезонний) комплект - служить для забезпечення роботи кондиціонера в режимі охолодження при низьких температурах зовнішнього повітря (зазвичай передбачена в кондиціонері як опциональная можливість). Комплект включає в себе: регулятор оборотів двигуна вентилятора зовнішнього блоку, підігрів картера компресора і підігрів дренажної лінії.

  У деяких серіях інверторних спліт систем ця опція реалізована програмно, при цьому, якщо є необхідність використання кондиціонера в зимовий час на охолодження, то необхідно встановити тільки підігрівач дренажу.

  Full-DC (3D DC-inverter)

  Всі двигуни компресорів і вентиляторів у системі виготовлені за технологією DC-inverter

  Режим осушення

  Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

  DC inverter

  Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
  Працюючий на повну потужність компресор інверторного кондиціонера швидко установливает задану температуру в приміщенні. Потім потужність регулюється в залежності від зовнішньої (вуличної) температури і температурних змін всередині приміщення. Таким чином, задана температура підтримується з високою точністю. Компресор при наближенні до заданої темпрературе поступово знижує потужність і при її досягненні, продовжує працювати з мінімальною швидкістю (потужністю), і якщо немає великих теплопритоков, для економії електроенергії вимикається через 5 хвилин.

  Компресори неінверторних кондиціонерів не можуть міняти свою продуктивність (частоту оборотів обертання ротора двигуна, а слідчо, і потужність) і працюють для підтримки заданої температури циклічно, з чергуванням циклів включення - виключення, що не може забезпечити високу точність і «плавність» регулювання температури, а також негативно впливає на життєвий ресурс компресора.

  Сучасні електронні технології та розвиток ринку напівпровідникових компонентів дозволили забезпечити системи управління інверторних компресорів керуючими процесорами, які формують максимально «плавні» криві струму і потужності, оптимізують
  «Розгортку» керуючих імпульсів таким чином, щоб мінімізувати енергоспоживання і «згладити» перехідні моменти.  Діапазон робочих зовнішніх температур
  Режим охолодження -15...+50°C
  Режим обігріву -20...+30°C
  Внутрішній блок
  Електроживлення, В/Гц/Ф: 220/50/1
  Потужність, кВт Охолодження: 1.35...4.51 Нагрів: 1.08...4.92
  Потужність споживання, кВт Охолодження: 0.11...1.74 Нагрівання: 0.16...1.76
  Витрати повітря, м3/год. 519...266
  Рівень шуму, дБ 38...28
  Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки: 810x300x200 В упаковці: 285x385x890
  Вага, кг Вага нетто: 8 Загальна вага: 11
  Діаметр труб, мм Для рідини: 6.35(1/4") Газова: 9.52(3/8")
  Зовнішній блок
  Тип компресора Inverter
  Компресор GMCC
  Фреон Тип фреону: R-410 Вага фреону, кг: 0,95
  Електроживлення, В/Гц/Ф 220/50/1
  Витрати повітря, м3/год. 2100
  Діаметр труб, мм Для рідини: 6.35(1/4") Газова: 9.52(3/8")
  Макс. довжина магістралі, м 25
  Рівень шуму, дБ 54
  Макс. перепад висот, м 10
  Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки: 800x554x333 В упаковці: 920x615x390
  Вага, кг Вага нетто: 30 Загальна вага: 33

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Кондиціонер інверторний Midea Mission DC MSMB-12HRFN1-Q ION

  • Виробник: MIDEA
  • Модель: MSMB-12HRFN1-Q ION
  • Наявність: Є в наявності
  • 15428 грн.


  кондиціонери, кондиціонер, купити, інверторні, інверторний, rjylbwsjyth

  Рекомендовані

  Наші клієнти

  Наші бренди

  Разом вигідніше

  +
  =
  Економія: 280 грн.
  17928 грн.