Функція дистанційного включення / вимикання та неполадки
До внутрішнього блоку можна підключити ON-OFF перемикач (термостат), який дозволить дистанційно включати - вимикати кондиціонер без використання стандартного пульта дистанційного керування.

Для своєчасного отримання дистанційного сигналу тривоги про авари (несправності) кондиціонера, можна підключити зовнішню світлову або звукову аварійну сигналізацію.


      Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.


Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.


Підмішування свіжого повітря
Організація подачі свіжого повітря - Здійснюється окремим повітроводом (в спліт системах з такою функцією має невеликий діаметр і прокладається разом з трасою)

Режим осушення

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"


DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Blue Fin
Блакитне покриття оребрення теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.Діапазон робочих зовнішніх температур
Режим охолодження+15...+43°C
Режим обігріву0...+21°C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф:220/50/1
Потужність, кВтОхлаждение:3.4...16Нагрев:3.7...19.7
Потужність споживання, кВтОхлаждение:1.01...6.2Нагрев:0.96...6.6
Витрати повітря, м3/год.4242...2920
Габаритні розміри (ШхВхГ), ммБез упаковки:1200x400x766
Вага, кгВес нетто:78
Статичний тиск, Па:160
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
Електроживлення, В/Гц/Ф380/50/3
Витрати повітря, м3/год.7200
Діаметр труб, ммЖидкостная:9.52(3/8")Газовая:16.00(5/8")
Макс. довжина магістралі, м65
Рівень шуму, дБ63
Макс. перепад висот, м30
Габаритні розміри (ШхВхГ), ммБез упаковки:938x1369x392
Вага, кгВес нетто:102Общий вес:118

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано      Добре

Кондиціонер інверторний Midea MHG-48HRDN1

  • Виробник: MIDEA
  • Модель: MHG-48HRDN1
  • Наявність: Є в наявності
  • 72100 грн.


кондиціонери,кондиціонер,купити,інверторні,інверторний,rjylbwsjyth

Рекомендовані

Наші клієнти

Наші бренди