Керамічний (PTC) ТЕН

Кондиціонери стандартно (опціонально) можуть бути оснащені електричними нагрівачами PTC Heater (керамічними ТЕН), що дозволяє взимку використовувати кондиціонер в якості потужного тепловентілятора, в незалежності від температури повітря на вулиці.


Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Режим осушення

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

Система "Singer Up"


Утилізація конденсату відбувається завдяки подачі його за допомогою помпи, або методом розбризкування на поверхню гарячого теплообмінника (конденсатора) кондиціонера
Діапазон робочих зовнішніх температур
Режим охолодження +17...+40°C
Режим обігріву +15...+30°C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф: 220/50/1
Компресор GMCC/Toshiba
Тип компресора On-Off
Потужність, кВт Охолодження: 3.5 PTC-нагрівач: 1.4
Потужність споживання, кВт Охолодження: 1.35 PTC-нагрівач: 1.4
Витрати повітря, м3/год. 370
Рівень шуму, дБ 65
Габаритні розміри (ШхВхГ), мм Без упаковки: 765x467x397
Вага, кг Вага нетто: 35 Загальна вага: 38

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кондиціонер Midea MPPD MPPD-12ERN1

  • Виробник: MIDEA
  • Модель: MPPD-12ERN1
  • Наявність: Є в наявності
  • 11060 грн.


Рекомендовані

Наші клієнти

Наші бренди

Найцікавіше з нашого блогу

Разом вигідніше

+
=
Економія: 280 грн.
13560 грн.