Моноблоки

Середня вартість товарів в категорії Моноблоки - 48913 грн.
Діапазон цін: від 47724 грн. до 50102 грн.

У даній категорії немає товарів.

Наші клієнти
Наші бренди
Моноблоки

Моноблоки — міні-кондиціонери, які просо встановлювати

Моноблочні кондиціонери — вдала альтернатива спліт-систем, віконним і пересувним кондиціонерам. Вона практично не видні на фасаді будинку, а всередині приміщення її можна розташувати декількома способами. Таке обладнання компактне й стильне — воно матиме гарний вигляд і зовні, і всередині приміщення.

Що таке моноблочний кондиціонер?

Моноблок — тонкий кондиціонер у вигляді плоскої прямокутної панелі. У нього немає виносного блоку — всі елементи конструкції приховані під одним корпусом. На відміну від пересувних моделей, у моноблоків немає довгого гофрованого рукава, який потрібно виводити у вікно. Замість цього назовні виходить пара невеликих повітропроводів, закритих ґратами.

Переваги моноблоків:

  • органічно вписуються до інтер'єру та екстер'єру будинку;
  • потребують мінімум місця;
  • легко встановлюються;
  • красиво виглядають.

Ще один бонус таких кондиціонерів — їх можна розміщувати практично на будь-якій висоті. Устаткування можна встановити в стелі (як класичний спліт) або майже у підлозі (як переносний варіант). Прилад, встановлений у статі, виглядає як елегантний радіатор опалення. Якщо техніку підвісити зверху, вона не відніматиме корисне місце.

Коли вибирати моноблочні кондиціонери?

Три основних переваги моноблоків — мала глибина, простота встановлення та естетичний вигляд. Таку техніку найкраще купувати, якщо:

  • заборонено або небажано встановлювати зовнішні блоки кондиціонера на фасад будинку;
  • не можна виводити трубу або встановлювати кондиціонер у вікно;
  • монтаж повинен бути проведений швидко та економно;
  • встановлення проводиться у невеликому приміщенні;
  • кондиціонер не можна розмістити під стелею.

Моноблок підтримує управління через пульт дистанційного керування та сенсорну панель на його корпусі.

Встаноовлення моноблочних кондиціонерів

Монтаж моноблока відносно простий — професіонали роблять його недорого, за короткий термін. Якщо є необхідні інструменти та досвід поводження з ними, встановити моноблочний кондиціонер можна самостійно.

Всі особливості установки прописані в інструкції, що додається до кожного пристрою. У ній може міститися повнорозмірний шаблон з відмітками всіх розмірів. У загальному випадку для установки необхідно виконати два наскрізних отвори в стіні (для повітроводів), а також кілька непрямих отворів для кріплення кронштейна. Ще один отвір свердлиться з ухилом вниз — воно потрібно для виведення конденсату.

В наскрізні отвори вставляються пластикові трубки, зовні вони закриваються захисними решітками. На кріплення навішується кронштейн, а на нього — кондиціонер. Після встановлення техніку можна включати в мережу — вона готова працювати.

Моноблок — невеликий зручний кондиціонер, який не псує зовнішній вигляд будинку. Він легко встановлюється та демонтується, вимагає мінімального обслуговування. Моноблочний кондиціонер не має зовнішнього блоку, який би забруднювався після дощу або снігу, тому його можна встановлювати поряд з «глухими» віконними стулками. Головний бонус такого пристрою — помітний не його корпус, а кондиціонуючий ефект.