Прекрасний та оригінальний кондиціонер, який точно прийдеться до двору кожному господарству. Якщо ви його придбаєте, то можете будете впевнені в тому, що ваш мікроклімат приміщення буде завжди на найвищому рівні. Поспішайте придбати.  Основні характеристики:Режим осушення


Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

Hydrophilic Aluminium Fin


Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Multi-Bend Heat Exchanger


Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Іонизатор


Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефектівних іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чічтоту і свіжість повітря в приміщенні.

Нічний режим


Режим активується з ПДУ і забезпечує створення комфортних умов для спокійного і глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також установки мінімального рівня шуму та економного витрати електроенергії. Після чого температура повертається до спочатку заданому значенню.

Самоочищення


Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентіліруя і підсушуючи теплообмінник.

Керування за допомогою Wi-Fi


Кондиціонери можуть опціонально оснащуватися модулем Wi-Fi, який дозволяє користувачеві, контролювати і дистанційно керувати кондиціонером зі смартфона або планшета з будь-якої точки світу.Характеристики
Розмір внутрішнього блоку (ВхШхГ) мм Без упаковки 750 x 285 x 200 В упаковці 800 x 345 x 265
Розмір зовнішнього блоку (ВхШхГ) мм Без упаковки 720 x 545 x 255 В упаковці 850 x 620 x 370
Внутрішній блок
Клас енергоефективності Охолодження С Обігрів D при -7; B при +2
Коефіцієнт енергоефективності SEER (охолодження) 4.11 SCOP (режим обігріву) 3.10 ... 5.51 EER (охолодження) 3.22 COP (обігрів) 3.51
Назва моделі: SMA-12 HRN1 ION
Електроживлення, В/Гц/Ф: 220/50/1
Потужність, кВт Охолодження 3,40 Нагрів 3,50
Потужність споживання, кВт Охолодження 1,06 Нагрівання 0.97
Витрати повітря, м3/год. 500,00
Рівень шуму, дБ 41,00
Вага, кг Вага нетто 9,00 Загальна вага 10,00
Панель Колір панелі Білий
Зовнішній блок
Діапазон зовнішньої температури (обігрів) - 5 ... + 20 °C
Діапазон зовнішньої температури (охолодження) + 17 ... + 43 °C
Мін. довжина магістралі, м 3.00
Назва моделі: SMA-12 HRN1
Тип компресора On-Off
Компресор GMCC ROTARY
Фреон Тип фреону R410A Вага фреону, кг 0,88
Електроживлення, В/Гц/Ф 220/50/1
Діаметр труб, мм Для рідини 6.35 Газова 9.52
Макс. довжина магістралі, м 9.00
Рівень шуму, дБ 52.00
Макс. перепад висот, м 5.00
Вага, кг Вага нетто 28.00 Загальна вага 30.00

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кондиціонер Samurai FZ SMA-12HRN1 ION

  • Виробник: Samurai
  • Модель: FZ SMA-12HRN1 ION
  • Наявність: Є в наявності
  • 7868 грн.


Рекомендовані

Наші клієнти

Наші бренди