Кондиціонери Midea AG-N8 / AG-N8 серії AG Inverter (Мідея АГ Інвертор) R32 - це новинка від компанії Midea 2020 hjre, яка втілила в собі елегантний дизайн в стилі "плавних ліній" і сучасні функції сучасного кондиціонера за досить прийнятними цінник.

Кондиціонери Інверторний кондиціонер Midea AG-24N8D0-I / AG-24N8D0-O серії AG Inverter - купити в Києві, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Львові, Бердянську, Чернігові, Черкасах, Миколаєві, Херсоні, Краматорську серії AG Inverter Кондиціонери Midea серії AG Inverter працюють на новому високоефективному фреоне R32, вони тихі, надійні і довговічні, спеціально були розроблені для наших кліматичних умов з урахуванням економії енергетичних ресурсів, дозволяють працювати на обігрів до -15 С.


Sine-Wave Inverter

Технологія 180° хвильового инверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатость синусоїди).

У порівнянні з стандартним 120° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:

 1. Можливість роботи при більш широкому діапазоні живлячої напруги і частоти струму.
 2. Велику енергоефективність та енергозбереження.
 3. Більш м'який старт, нижче шум і вібрації.
 4. Великі можливості управління.


Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.


Зовнішній блок дизайну "Діамант"

Дизайнери Midea не забули і про вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме по собі рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіше своїх побратимів, має межі, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуманою дизайн-концепції.
Wi-Fi stick (Wi-Fi Control)

Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити додаток для смартфона за допомогою QR-кодів знаходяться в інструкції користувача (для деяких серій Wi-Fi stick - опція).

Можливості програми:

 • Діагностика як інверторних спліт-систем, так і напівпромислових систем;
 • Типові методики усунення виявлених несправностей на підставі кодів помилок, які видаються системою (навігація по кодам помилок);
 • Можливість надіслати електронною поштою фрагмент отриманої сервісної інструкції з рішенням;
 • Можливість перевірки термодатчиків і датчиків тиску на відповідність показань


   Турбо режим

   функція «Turbo» - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.

   Виявлення витоку холодоагенту

   Виявлення витоку холодоагенту – електронна функція, яку здійснює головний модуль керування та самодіагностіки кондиціонера. Датчик температури хладогенту, що встановлений на випарнику, визначить момент «перегріву» хладону на вході у випарник, та процесор висвітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блоку. Це означає необхідність звернення до сервісного центру, фахівця, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.


   Виявлення витоку холодоагенту

   Виявлення витоку холодоагенту – електронна функція, яку здійснює головний модуль керування та самодіагностіки кондиціонера. Датчик температури хладогенту, що встановлений на випарнику, визначить момент «перегріву» хладону на вході у випарник, та процесор висвітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блоку. Це означає необхідність звернення до сервісного центру, фахівця, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.


   Нічний режим

   Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.


   За допомогою таймера час включення і виключення може бути встановлено в 24-годинному інтервалі.

   Кондиціонери Midea серії AG Inverter Захист від замерзання приміщення, підтримання температури + 8 ° С.

   Система управління кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8С, щоб не сильно охолоджувалися стіни і не замерзав водопровід. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібно постійний прогрів приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця / будинок зменшується.


   Режим осушення

   Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"


   DC inverter Компресор

   Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше та надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.


   Кондиціонери Midea (Мідея) - купити, низька ціна, безкоштовна відправка по Україні, Акції, Знижка, офіційний сайт дилераКупуючи продукцію Midea  Ви можете бути впевнені, що звертаєтеся в професійну кліматичну компанію, а не звичайний інтернет-магазин побутової техніки, тому наші фахівці допоможуть Вам у виборі більш якісно!

   Ми маємо свій склад і велику частину ходових позицій асортименту ми відправляємо безпосередньо з нього.

   Ми пропонуємо найкращі умови і стабільну якість продукції і послуг!

   Діапазон робочих зовнішніх температур
   Режим охолодження-15...+50°C
   Режим обігріву-15...+30°C
   Внутрішній блок
   Клас енергоефективностіA+
   Електроживлення, В/Гц/Ф:220-240/50/1
   Потужність, кВтОхолодження: 2(0.91-2.51) Нагрів: 2.1(0.91-2.51)
   Потужність споживання, кВтОхолодження: 0.69(0.08-1.0) Нагрів: 0.65(0.11-1.24)
   Витрати повітря, м3/год.500
   Габаритні розміри (ШхВхГ), мм729x292x200
   Вага, кгВага нетто: 8.1 Загальна вага: 10.4
   Діаметр труб, ммДля рідини: 6.35(1/4") Газова: 9.52(3/8")
   Зовнішній блок
   Тип компресораInverter
   КомпресорGMCC
   ФреонТип фреону: R-32
   Електроживлення, В/Гц/Ф220-240/50/1
   Діаметр труб, ммДля рідини: 6.35(1/4") Газова: 9.52(3/8")
   Габаритні розміри (ШхВхГ), мм682x343x418
   Вага, кгВага нетто: 20.5 Загальна вага: 22.7
   Написати відгук
   Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
       Погано      Добре

   Кондиціонер Midea AG AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O (2020)

   • Виробник: MIDEA
   • Модель: AG-07N8C2F
   • Наявність: Є в наявності
   • 18655 грн.

   Рекомендовані

   Наші клієнти
   Наші бренди
   Оставить отзыв  ↓
    
   1отзывов
   0ответов
   1оценок
   100%1 положительных
   5 
   Полезность отзывов
   0голосов
   0