• Кондиціонер інверторний Midea "Blanc DС" MSMA-18HRFN1-Q
Мінімалістичне оформлення і плавніформи внутрішнього блоку Midea Blanc підійдуть для будь-якогоінтер'єру. Оригінальний рельєф бічнихсторін блоку нагадує формою морськухвилю. А стильний зовнішній блокMidea Blanс говорить про ретельнопродуманої дизайн-концепції серії.

Blanc це серія DC-інверторних сплітсистем з класом споживанняелектроенергії "А ++", подвійною системою очищення повітря вприміщенні і потужним повітрянимпотоком.

Self-Cleaning
Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзізакриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентіліруя і підсушуючитеплообмінник.


Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Турбо режим
Функція «Turbo» - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.

Іонизатор
Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефектівних іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чічтоту і свіжість повітря в приміщенні.

Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Full-DC (3D DC-inverter)
Всі двигуни компресорів і вентиляторів у системі виготовлені за технологією DC-inverter

Режим осушення
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Працюючий на повну потужність компресор інверторного кондиціонера швидко установливает задану температуру в приміщенні. Потім потужність регулюється в залежності від зовнішньої (вуличної) температури і температурних змін всередині приміщення. Таким чином, задана температура підтримується з високою точністю. Компресор при наближенні до заданої темпрературе поступово знижує потужність і при її досягненні, продовжує працювати з мінімальною швидкістю (потужністю), і якщо немає великих теплопритоков, для економії електроенергії вимикається через 5 хвилин.

Компресори неінверторних кондиціонерів не можуть міняти свою продуктивність (частоту оборотів обертання ротора двигуна, а слідчо, і потужність) і працюють для підтримки заданої температури циклічно, з чергуванням циклів включення - виключення, що не може забезпечити високу точність і «плавність» регулювання температури, а також негативно впливає на життєвий ресурс компресора.

Сучасні електронні технології та розвиток ринку напівпровідникових компонентів дозволили забезпечити системи управління інверторних компресорів керуючими процесорами, які формують максимально «плавні» криві струму і потужності, оптимізують
«Розгортку» керуючих імпульсів таким чином, щоб мінімізувати енергоспоживання і «згладити» перехідні моменти.

Діапазон робочих зовнішніх температур
Режим охолодження-15...+50°C
Режим обігріву-15...+30°C
Внутрішній блок
Електроживлення, В/Гц/Ф:220/50/1
Потужність, кВтОхолодження:0.5...5.3Нагрів:0.6...5.9
Потужність споживання, кВтОхолодження:0.14...2.36Нагрівання:0.2...2.41
Витрати повітря, м3/год.860...460
Рівень шуму, дБ45...33
Габаритні розміри (ШхВхГ), ммБез упаковки:958x302x213В упаковці:1035x380x305
Вага, кгВага нетто:9Загальна вага:12
Зовнішній блок
Тип компресораInverter
КомпресорGMCC ROTARY
ФреонТип фреону:R410AВага фреону, кг:1,48
Витрати повітря, м3/год.2100
Діаметр труб, ммДля рідини:6.35(1/4")Газова:12.70(1/2")
Макс. довжина магістралі, м30
Рівень шуму, дБ57
Макс. перепад висот, м20
Габаритні розміри (ШхВхГ), ммБез упаковки:800x554x333В упаковці:920x615x390
Вага, кгВага нетто:38Загальна вага:40
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано      Добре

Кондиціонер інверторний Midea "Blanc DС" MSMA-18HRFN1-Q

  • Виробник: MIDEA
  • Модель: MSMA-18HRFN1-Q
  • Наявність: Є в наявності
  • 19320 грн.

Рекомендовані

Наші клієнти
Наші бренди
Оставить отзыв  ↓
 
6отзывов
0ответов
6оценок
100%6 положительных
28 
Полезность отзывов
0голосов
0 
 
 

Разом вигідніше

+
=
Економія: 280 грн.
21820 грн.
+
=
Економія: 280 грн.
21920 грн.